فارس/ مدیرکل پزشکی قانونی استان آذربایجان‌شرقی گفت: 14 هزار و 787 نفر در سه ماهه نخست امسال به دلیل صدمات ناشی از نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند.

علی صفایی‌فرد، مدیرکل پزشکی قانونی استان آذربایجان‌شرقی ابراز کرد: 14 هزار و 787 نفر طی سه ماهه اول امسال به دلیل صدمات ناشی از نزاع به ادارات پزشکی قانونی آذربایجان شرقی مراجعه کردند، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که تعداد مراجعان نزاع 14 هزار و 682 نفر بود، حدود یک درصد افزایش یافته است.
وی افزود: از کل مراجعان نزاع در طی این مدت 3 هزار و 674 نفر زن و 11 هزار و 113 نفر مرد بودند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته هر کدام به ترتیب حدود پنج درصد کاهش و سه درصد افزایش را نشان می دهد.
مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی گفت: در تیر ماه امسال نیز آمار مراجعان نزاع با اندکی کاهش نسبت به مدت مشابه سال قبل به 4 هزار و 429 نفر رسیده است که از این تعداد 3 هزار و 282 نفر مرد و یک هزار و 147 نفر زن بوده اند.
وی افزود: کل مراجعان مدعی صدمات نزاع در سال 98 به ادارات پزشکی قانونی استان برابر با 36 هزار و 866 نفر بود که از این تعداد 26 هزار و 879 نفر مرد و 9 هزار و 987 نفر زن بودند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today