فارس/ سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون تعداد 3 هزار و 620 تست کرونا از بیماران مبتلا و مشکوک به کرونا تست دریافت شده است.

آرین غلامیان، سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران اظهار کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون تعداد 3 هزار و 620 تست کرونا از بیماران  مبتلا و مشکوک به کرونا  تست دریافت شده است.

وی با بیان اینکه از مجموع نمونه تست‌های دریافت شده افراد مبتلا و مشکوک به کرونا متاسفانه 24درصد به این ویروس مبتلا شده‌اند، افزود: از زمان شیوع ویروس کرونا تا کنون 26 نفر از افراد مبتلا به ویروس کرون جان خود را از دست اده‌اند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران با بیان اینکه از زمان شیوع ویروس کرونا  تاکنون تعداد 901 مورد از نظر ابتلا به ویروس کرونا در شهرستان مثبت  اعلام شده است، ابراز کرد: از مجموع این تعداد 490 نفر آقا معادل 54 درصد و تعداد 411 نفر خانم معادل 46 درصد در سطح شهرستان به این ویروس مبتلا شده اند.

غلامیان تصریح کرد: از مجموع 901 مورد مبتلا به ویروس کرونا تعداد 84 نفر معادل 9.5 درصد در مناطق روستایی و تعداد 817 بیمار معادل 86.9 درصد مبتلا به کرونا در سطح شهر شناسایی شده‌اند.

وی عنوان کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا تا کنون 254 پرسنل و کارمندان ادارات به این بیماری مبتلا شده‌اند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران  ادامه داد: هم اکنون 24 بیمار و مشکوک به کرونا در بیمارستان های شهید رجایی گچساران بستری هستند که از این تعداد 15 بیمار قطعی و مثبت هستند.

غلامیان تعداد بهبودیافتگان از ویروس کرونا  را 71 درصد اعلام کرد

وی با اشاره به اینکه با توجه به اعمال محدودیت‌ها و سختیگری‌هایی که صورت گرفت روند مراجعه به بیمارستان‌ها کاهش یافته است، گفت: در حال حاضر وضعیت شهرستان گچساران همچنان قرمز است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today