صدا و سیما/ رئیس پلیس فتا استان فارس از دستگیری فردی که با درج آگهی دروغین در سایت‌های واسطه‌گر اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کرد، خبر داد.

سرهنگ حشمت سلیمانی، رئیس پلیس فتا استان فارس گفت: در پی شکایت جوانی ۲۵ ساله مبنی بر کلاهبرداری از وی در تور‌های چارتری در یکی از سایت‌های واسطه گر، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
وی ادامه داد: این شهروند در یکی از سایت‌های مجازی با یک آگهی با عنوان تور‌های باورنکردنی با تخفیف‌های ۵۰ درصدی برخورد کرده و ضمن برقراری تماس با فرد تبلیغ کننده، وی برای انجام مقدمات ثبت نام در یکی از این تور‌ها از متقاضی درخواست واریز مبلغ ۳۲ میلیون ریال وجه به حساب خود می‌کند که متهم پس از دریافت وجه؛ دیگر جوابگو تماس نبوده است.
سرهنگ سلیمانی افزود: پس از تحقیق و بررسی، مأموران متوجه شدند که متهم این پرونده از شگرد‌های مختلفی برای درج آگهی خود از جمله بلیط هواپیما با تخفیف ویژه و رزرو هتل با ۵۰ درصد تخفیف استفاده می‌کرده است.
این مقام انتظامی گفت: کارشناسان پلیس فتا، موفق شدند متهم که خانمی ۲۳ ساله بود را شناسایی و با هماهنگی دستگاه قضایی، آن را دستگیر کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online