باشگاه خبرنگاران/ شمار فوتی های ناشی از کرونا در بوشهر از مرز 400 نفر هم عبور کرد و این در حالی است که ظرفیت یک ایرباس «A320»، حدود 150 مسافر است که این میزان قربانی تقریبا به اندازه 3 هواپیمای ایرباس از این مدل می شود. 

سعید کشمیری، دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با اشاره به اینکه آمار فوتی‌های ناشی از کرونا  از مرز ۴۰۰ نفر گذشته است، بیان کرد: یک نفر پنجشنبه، هفت نفر جمعه و سه نفر شنبه فوت شده‌اند که آزمایش کرونای همه آن‌ها امروز مثبت اعلام‌شده است. این افراد در رده سنی ۳۸ تا ۸۷ سال بوده‌اند.
وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۸ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند و اکنون ۳۱۶ بیمار در این بخش‌ها بستری هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه اکنون ۱۹۲ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند، ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۰ نفر از بیماران بستری‌ در بخش‌های کرونایی با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۲۸ نفر مبتلا به کرونا بودند.
کشمیری بابیان اینکه هم‌اکنون ۴۹ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند، عنوان کرد: از این تعداد ۱۷ نفر با کمک دستگاه نفس می‌کشند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday