باشگاه خبرنگاران/ کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از تداوم جوی آرام و پایدار در استان خبر داد و گفت: وزش باد و خیزش گرد و خاک در مناطق شرق، شمال و مرکز اصفهان در ۲۴ ساعت آینده دور از انتظار نیست.

ابراهیم هنرمند، کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی بیانگر فعالیت جوی پایدار روی استان اصفهان در روز‌های آینده است از این رو آسمان بسیاری از مناطق صاف تا کمی ابری و در ساعات بعد از ظهر گاهی وزش باد پیش بینی می‌شود.
وی با اشاره به افزایش ابر در برخی مناطق استان در ساعات پیش رو، افزود: وزش باد و خیزش گرد و خاک محلی در مناطق شرق، شمال و مرکز استان دور از انتظار نیست.
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به کاهش یک تا دو درجه‌ای کمینه دما در ۲۴ ساعت آینده، گفت: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۴۱ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به ۲۳ درجه سانتی گراد بالای صفر می‌رسد.
هنرمند اضافه کرد: در این بازه زمانی خوروبیابانک و چوپانان با دمای ۴۵ درجه سانتی گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای ۱۲ درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق استان پیش بینی می‌شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today