فارس/ مدیرعامل جعیت هلال احمر لرستان گفت: با تلاش ۶ ساعته تیم امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر الیگودرز وعوامل امدادی پایگاه امداد و نجات بین شهری چمن سلطان دو کوهنورد گرفتار در تمندر نجات یافتند.

صارم رضایی، مدیرعامل جعیت هلال احمر لرستان با اعلام این خبر گفت: با تلاش ۶ ساعته تیم امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر الیگودرز وعوامل امدادی پایگاه امداد ونجات بین شهری چمن سلطان دو کوهنورد گرفتار در تمندر نجات یافتند.
وی افزود: امروز دو کوهنورد تهرانی بدلیل عدم آشنایی با منطقه در تمندر دچار حادثه شدند که یکی از ناحیه مچ پا دچار در رفتگی ودیگری دچار گرمازدگی وافت فشار شده بود و بلافاصله تیم امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر الیگودرز به منطقه اعزام شدند.
مدیرعامل جعیت هلال احمر لرستان گفت: با توجه به مشکلی که برای بالگرد اورژانس هوایی پیش آمد امدادگران دو کوهنورد حادثه دیده را به پایین قله و سپس بوسیله آمبولانس جمعیت  به بیمارستان  الیگودرز منتقل داده شدند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: در فصول مختلف سال با توجه به هوای مطلوب و طبیعت بکر و زیبای شهرستان الیگودرز گردشگران زیادی به این شهرستان سفر می کنند و همین باعث می‌شود سالانه شاهد چنین اتفاقاتی باشیم لذا از همه گردشگران و کوهنوردان تقاضا داریم نکات ایمنی و مسائل مربوط به کوهپیمایی را رعایت کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today