باشگاه خبرنگاران/ رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان از کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا در شرق استان کرمان، خبر داد.

حمیده حبیبی، رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با اشاره به اینکه آسمان استان، صاف تا کمی ابری است، گفت: امروز افزایش ابر و بارش پراکنده باران در ساعت بعد از ظهر در ارتفاعات جنوب غرب، مرکز و جنوب استان پدیده غالب است.
وی افزود: فردا وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد و خاک در شرق استان پیش بینی می‌شود.
حبیبی با اعلام اینکه شدت وزش باد در شهرستان‌های فهرج و ریگان بیشتر است، بیان کرد: در این مناطق، وقوع طوفان شن و خاک دور از انتظار نیست.
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان اظهار کرد: رانندگانی که قصد تردد از محور‌های شرقی استان را دارند از شرایط جاده‌ها باخبر شوند.
حبیبی با اشاره به اینکه فردا کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا در شرق استان، دور از انتظار نیست، گفت: بیماران قلبی، کودکان و سالمندان در این مناطق از رفتن به فضای باز خودداری کنند.
وی افزود: روند افزایش دما در استان کرمان ادامه دارد.
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان بیان کرد: در حالی که فهرج در ۲۴ ساعته گذشته با ۴۷ درجه‌ سانتیگراد، گرم‌ترین روز را در استان پشت سر گذاشته، لاله زار با ۱۳ درجه سانتیگراد خنک‌ترین نقطه استان بوده است.
حبیبی حداقل دمای امروز شهر کرمان را ۲۲ درجه‌ سانتیگراد اعلام و تصریح کرد: امروز دمای کرمان در گرم‌ترین ساعات خود به ۳۹ درجه سانتیگراد می‌رسد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar