ایسنا/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته هفت بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده‌اند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به   ۸۹۱ نفر رسید .

دکتر حسین کریم رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: از دیروز تا امروز یک  شهریور  ۵۰ بیمار با علائم کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری شده اند.
وی افزود: مجموع کل  موارد بستری شامل ( قطعی، محتمل و مشکوک ) از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز    ۱۴ هزار و ۶۷۳ نفر  بوده که از این تعداد  ۱۳ هزار و ۷۹۷ نفر مورد قطعی مثبت  و بستری بوده اند.
کریم با بیان اینکه در حال حاضر  تعداد ۵۰۴ نفر شامل موارد ( قطعی، محتمل و مشکوک ) در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد  ۲۰۵ نفر بیمار قطعی کووید ۱۹ هستند.
وی عنوان کرد: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۴۹۹ نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی  استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۵۰ مورد در بیمارستان ها بستری شده اند .
 کریم با اشاره به اینکه تعداد  ۱۰۴ بیمار بستری شده جوان و پایین تر از سن ۵۰ سال هستند تصریح کرد : تعداد بیماران بستری شده بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۲۲ نفر رسید.
وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته هفت بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به   ۸۹۱ نفر رسید .
کریم در پایان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۳هزار و ۲۶۴ نفر  از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه  طی ۲۴ ساعت گذشته  ۳۵ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
  https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday