تسنیم/ نماینده ولی‌فقیه در گیلان ضمن انتقاد از ترویج تک‌فرزندی در خانواده‌ها گفت: والدین باید برای تربیت درست کودکان مطالعه داشته باشند.

آیت‌الله رسول فلاحتی نماینده ولی‌فقیه در گیلان، ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) اظهار داشت: اسلام دین کاملی است و برای دنیا و آخرت انسان برنامه‌ریزی کرده و شایسته است که ما برای تربیت فرزندان خود به این نکات دینی توجه کنیم.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه "خانواده‌ها در چگونه تربیت‌شدن فرزندانشان نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند" بیان کرد: اگرچه اسلام به صله رحم و برقراری ارتباط با دیگران تاکید دارد اما اینکه با چه کسی رفت و آمد می‌کنیم نیز مهم است و باید با کسانی ارتباط داشته باشید که به تربیت دینی و مسائل اخلاقی توجه دارند تا فرزندانمان به‌درستی پرورش یابند.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه محبت و احترام دو نکته‌ای هستند که در تربیت درست فرزندان نقش مهمی دارند خاطرنشان کرد: البته هر چیزی اندازه‌ای دارد و والدین نیز باید هنگام محبت به فرزندانشان به آن توجه کنند زیرا مهر و محبت بیش از اندازه می‌تواند تربیت کودکان را با مشکلاتی روبه‌رو کند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today