پایگاه اطلاع رسانی پلیس/ جانشین مرزبانی سیستان و بلوچستان از ناکامی قاچاقچیان و کشف 380 کیلوگرم مواد مخدر توسط مرزداران استان طی دو عملیات جداگانه در میرجاوه و سراوان خبر داد.

محمدعلی محمدی، جانشین مرزبانی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در راستای تشدید برخورد قاطع با هرگونه قاچاق مواد مخدر در طول نوار مرزی، مرزداران این فرماندهی از فعالیت باند قاچاق مواد مخدر در منطقه مرزی "ریگ ملگ" شهرستان میرجاوه مطلع شدند و با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی و تشدید اقدامات کنترلی، کشف محموله مواد مخدر را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، محل اختفای قاچاقچیان و محموله مواد مخدر مشخص شد و مرزداران در قالب چند تیم پوششی و عملیاتی منطقه مورد نظر را تحت کنترل خود قرار دادند و با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان توانستند محموله مواد مخدر را کشف کنند.
جانشین مرزبانی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ که خود را در محاصره می‌دیدند و توان مقابله با مأموران را نداشتند، از محل متواری و مرزداران موفق شدند در پاک سازی منطقه ضمن توقیف یک دستگاه خودرو تویوتا مقدار 284 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در داخل خودرو مخفی شده بود را کشف کنند.
محمدی در ادامه به یک عملیات موفقیت‌آمیز دیگر در حوزه‌ استحفاظی هنگ مرزی سراوان نیز اشاره کرد و افزود: در عملیاتی جداگانه، مرزداران هنگ مرزی سراوان موفق شدند 96 کیلوگرم تریاک را کشف کنند.
وی با بیان اینکه تلاش مرزبانان برای شناسایی و دستگیری متهمان این دو پرونده ادامه دارد، خاطرنشان کرد: با حضور هوشمندانه و شبانه‌روزی مرزداران سلحشور و غیور در مرزهای استان، قاچاقچیان و سوداگران مرگ اجازه هیچ گونه جولان در مناطق مرزی را نخواهند داشت و مرزهای جمهوری اسلامی ایران برای آنها ناامن خواهد بود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today