ایرنا/ مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) همدان گفت: رزمایش شور عاطفه‌ها، با شعار «همدل می‌شویم برای مهربانی در مهر» از امروز /شنبه/ در همدان آغاز شد.

پیمان ترکمانه، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) همدان در این باره اظهار کرد: این جشن همزمان با سراسر کشور از شنبه ۲۲ شهریور تا جمعه ۱۱ مهر ماه با هدف تامین نیازهای تحصیلی دانش‌آموزان در پایگاه‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) سطح این استان برگزار می‌شود.
وی اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی(ره) همدان همچون سال‌های گذشته و همزمان با آغاز سال تحصیلی با استقرار پایگاه‌های این جشن در سراسر استان کمک‌های مردم نوع‌دوست را دریافت و در کمترین زمان به دست نیازمندان می‌رساند.
ترکمانه با تاکید بر اینکه به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا این جشن در مدارس استان برگزار نمی‌شود، گفت: رزمایش شور عاطفه‌ها امسال در ۵۳ مرکز نیکوکاری محلات و ۵۰ پایگاه ثابت و سیار کمیته امداد امام خمینی(ره) برگزار می‌شود و کمک‌های جمع آوری شده از این پایگاه‌ها به دانش آموزان بی بضاعت تعلق می‌گیرد.
وی اظهار داشت: امسال شعار شور عاطفه‌ها با پویش «ایران همدل»، «همدل می شویم درتامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان» و «همدل می شویم برای مهربانی درمهر» نام‌گذاری شده است.
ترکمانه با قدردانی از همراهی مردم نیکوکار گفت: مردم خیر استان همدان می‌توانند از طریق تلفن همراه با شماره‌گیری کد دستوری، #۱۴* و همچنین #۸۸۷۷* و نیز با مراجعه به دفاتر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان‌ها کمک‌های خود را پرداخت کنند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) همدان افزود: خیران می توانند کمک های نقدی خود را به صورت غیر حضوری از طریق شماره حساب ۰۱۰۹۵۰۰۹۵۰۰۰۵ بانک ملی، صفحه پرداخت اینترنتی سایت کمیته امداد به آدرس epay.emdad.org، شماره‌گیری سریع #۰۸۱*۸۸۷۷* با تلفن همراه، ارسال عدد سه به ۳۰۰۰۳۳۳۳ و همچنین از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۹۶۶۷۲ بانک ملی و یا استفاده از نرم افزار سکه و بله در سریع ترین زمان ممکن به دست نیازمندان برسانند.

  
 
 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today