تسنیم/ رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان گفت: از چند روز گذشته میوه‌های نوبرانه پاییزی وارد بازار همدان شده و با افزایش عرضه میوه‌ها به‌زودی قیمت این نوع محصولات کاهش خواهد یافت.

رضا البرزی، رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان در این خصوص اظهار داشت: از هفته گذشته میوه‌هایی مانند نارنگی، انار و لیموشیرین وارد بازار همدان شده است.
وی با بیان اینکه نرخ هر کیلو نارنگی و لیموشیرین بین 5 تا 7 هزار تومان است، تصریح کرد: با توجه به اینکه در روزهای آینده مقدار بیشتری از این میوه‌ها وارد استان می‌شود پس احتمال کاهش قیمت نیز وجود دارد.
رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان با تاکید بر اینکه هیچ گونه کمبودی در زمینه تولید و عرضه میوه‌های پاییزی وجود ندارد، گفت: بخشی از تعیین قیمت میوه وابسته  به میزان تقاضا  در خرید هر کالا است.
البرزی از رکود در بازار میوه و تره بار خبر داد و افزود: همه ساله در اواخر تابستان و ابتدای فصل پاییز تقاضای خرید میوه کاهش می‌یابد و همین امر سبب رکود در بازار می‌شود.
وی در بخش دیگری از گفت‌وگو به تشدید نظارت‌های بهداشتی بر بازار میوه اشاره کرد و گفت: برای آبلیمو و آبغوره گیری‌ها دستورالعمل‌هایی را صادر کرده و از آن‌ها خواستیم حتما از ظروف یکبار مصرف استفاده کنند.
رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان با بیان اینکه فروش خربزه، هندوانه و طالبی به شرط چاقو ممنوع است، گفت: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی واحدهای صنفی می‌توانند نوع تخلف را به سامانه 124 گزارش دهند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today