تسنیم/ فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف محموله قاچاق کالا به ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال از یک فروند شناور در آب‌های استان خبر داد.

سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد، فرمانده مرزبانی استان بوشهر با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری در امر مقابله و مبارزه با کالای قاچاق، اظهار کرد: در تمامی نقاط ساحلی استان بوشهر پایگاه‌های دریابانی مستقر است و با تخلف‌های گوناگون از جمله قاچاق کالا مقابله می‌کند.
وی از امنیت پایدار در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: همکاری و مشارکت ساحل‌نشینان استان بوشهر در امر مقابله با قاچاق کالا، سوخت و مواد مخدر ستودنی است.
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از عملیات مقابله با کالای قاچاق در بندر کنگان خبر داد و بیان کرد: مرزبانان استان بوشهر در حوزه بندر کنگان موفق شدند در اقدامی به موقع یک فروند شناور حامل مقدار زیادی کالای قاچاق را شناسایی و توقیف کنند.
رضایی‌نژاد از کشف کالاها و اجناس فاقد مجوز قانونی از شناور توقیفی خبر داد و تصریح کرد: در بازدید از شناور توقیفی، کولرگازی، لاستیک خودرو، ماشین لباسشویی، لامپ ال‌ای‌دی، لوازم آرایشی، طب سنج، ماکروفر، فیوز برق، موتورسیکلت سنگین و دیگر اقلام که فاقد مجوز قانونی بودند کشف و ضبط شد.
وی ضمن اشاره به دستگیری ناخدای شناور حال کالای قاچاق، ارزش کالای مکشوفه در شناور را 200 میلیارد ریال عنوان کرد.
فرمانده مرزبانی استان بوشهر خاطرنشان کرد: مرزبانان این استان شبانه‌روز با دقت و هوشیاری کامل تمام نوار مرزی را زیر نظر دارند و نسبت به هرگونه ورود و خروج کالای قاچاق حساس بوده و با افراد خاطی به طور جد برخورد می‌کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday