فارس/ در حاشیه جلسه شورای اداری شهرستان رودان طی آیینی مدیران نمونه این شهرستان معرفی و تجلیل شدند.

مصطفی غلام‌پور، فرماندار رودان اظهار داشت: درس‌های دفاع مقدس به عنوان یک مکتب و دانشگاه باید در جامعه تبیین شود.
وی افزود: باید با بازخوانی پرونده هشت سال دفاع مقدس درس ایستادگی‌ها در بین جوانان جامعه تدریس شود.
فرماندار رودان ادامه داد: ایران اسلامی در آن دوران به تنهایی در مقابل تمامی ابر قدرت‌های جهان یک‌تنه ایستاده بود.
غلام‌پور خواستار پرداختن بطور ویژه به ارزش‌های دفاع مقدس و با اجرای برنامه‌هایی تاثیرگذار برای جوانان با استفاده از ظرفیت ایثارگران شد.
وی تصریح کرد: ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت باید از خانه‌های پا بگیرد تا شاهد یک نسل پرورش‌یافته با مکتب انقلاب و ایثار باشیم.
فرماندار رودان توهین به پیامبر اکرم(ص) را نشان از عجز و ناتوانی دشمنان اسلام دانست.
غلام‌پور گفت: امروز نیز چهل سال از تحریم‌های ظالمانه استکبار می‌گذرد اما مردم ایران اسلامی مقاومت پیشه کرده و پای نظام انقلاب و ولایت فقیه ایستاده‌اند.
وی تاکید کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی با خدمت صادقانه به مردم در راه پاسداشت این مقاومت‌ها و ایثارها قدم بردارند.
فرماندار رودان خاطرنشان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید نگاه خود را با الگوگیری از فرهنگ مقاومت و شهدای بزرگ انقلاب اسلامی در خدمت‌گذاری به مردم تغییر دهند.
غلامپور در ادامه به برخی کمبودها در حوزه اعتبارات بنا بر شرایط موجود کشور اشاره کرد و گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید با صحه صدر و اولویت قرار دادن احترام به ارباب رجوع مشکلات مردمی را پیگیری کنند.

وی تاکید کرد: وظیفه مدیران دستگاه‌های اجرایی امیدآفرینی در جامعه است و قطعا می‌توان با بهترین عملکرد امید و نشاط را به جامعه و شهروندان تزریق کرد.
فرماندار رودان مسؤولان را موظف به پاسخگویی در برابر مشکلات مردم دانست و گفت: قطعا رضایتمندی مردم ملاک انتخاب و معرفی مدیران نمونه است.
غلام‌پور تصریح کرد: ایجاد نارضایتی در دل مردم یک مولفه کاری برای منافقین و دشمنان نظام و انقلاب تعریف شده و در این راستای باید با یک عملکرد خوب ناامیدی را از بین برده و فاصله‌ها را میان مردم و مسؤولان کم شود.
در حاشیه این جلسه مدیران اداره آب و فاضلاب، صنعت، معدن و تجارت، بنیاد شهید و امور ایثارگران، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جهادکشاورزی، منابع طبیعی و آبخیزداری، آموزش و پرورش و شبکه بهداشت و درمان به‌عنوان مدیران نمونه شهرستان رودان معرفی و تجلیل شدند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today