باشگاه خبرنگاران/ پلیس نظرآباد یکی از اراذل و اوباش سابقه دار فراری که تحت تعقیب مراجع قضایی بود را در یک عملیات ضربتی دستگیر کرد.

سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز گفت: در راستای اجرای دستور مقام قضایی مبنی بر دستگیری متهم فراری که دارای چندین فقره پرونده درگیری و سرقت مسلحانه، تخریب و تهدید و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان بود، بلافاصله تیمی ازماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان نظرآباد ضمن رصد تحرکات نامبرده، اقدامات ویژه‌ای را برای دستگیری وی آغاز کردند.
او افزود: ماموران با اشراف اطلاعاتی و پلیسی از تردد این فرد با یک دستگاه خودروی برلیانس از محور قزوین به نظرآباد مطلع و پس از پوشش این محور و رصد خودرو‌های عبوری به صورت نامحسوس، خودرو را مشاهده و بلافاصله دستور توقف خودرو را صادر کردند.
فرمانده انتظامی استان البرز گفت: راننده خودرو که قصد توقف نداشت پس از آن که خود را در محاصره ماموران دید به ناچار تسلیم شده و به همراه فرد اوباش به سمت ماموران حمله ور و قصد درگیری و فرار را داشت که هر دو با سرعت عمل ماموران دستگیر و به پلیس امنیت عمومی شهرستان نظرآباد منتقل شدند.
او با بیان این که استقرار نظم و امنیت در جامعه از وظایف ذاتی پلیس است، گفت: نیروی انتظامی در مسیر تحقق این مهم با قاطعیت و جدیت کامل با اراذل و اوباش و افرادی که قصد بر هم زدن نظم و امنیت عمومی و آسایش و امنیت شهروندان را داشته باشند برخورد خواهد کرد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
  https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday