باشگاه خبرنگاران/ دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: میانگین بستری روزانه ۵۰ بیمار جدید مشکوک به کرونا نشان‌دهنده وضعیت هشدار است.

سعید کشمیری، دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر تا امروز ۳۲۱ نفر است.
وی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۲ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری ‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۱۹ مورد به کرونا قطعی است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه در حال حاضر ۵۴ بیمار در بخش‌های ویژه بیمارستان‌ها بستری هستند، افزود: از مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه ۲۷ نفر در وضعیت تنفس با دستگاه قرار دارند.
کشمیری درباره نتایج موارد فوتی روز‌های گذشته در استان بوشهر که در روز ۲۲ شهریور نتایج آزمایش کرونای آنان مثبت اعلام شد، گفت: یک بانوی ۷۵ ساله باسابقه فشارخون و دیابت در روز ۱۹ شهریور، یک آقای ۶۳ ساله با سابقه بیماری قلبی در روز ۲۰ شهریور، دو آقای ۶۴ و ۸۳ ساله باسابقه فشار خون، یک بانوی ۶۵ ساله با سابقه فشار خون و یک بانوی ۲۵ ساله بدون سابقه بیماری نیز در روز ۲۱ شهریورماه به علت ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.
وی عنوان کرد: در شبانه‌روز گذشته ۴۳ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر تاکید کرد: میانگین بستری روزانه ۵۰ بیمار جدید مشکوک به کرونا نشان‌دهنده وضعیت هشدار و شرایط نامطلوب گردش بیماری بین مردم است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday