باشگاه خبرنگاران/ رییس شعبه تامین اجتماعی دیواندره گفت: مراحل ساخت درمانگاه تامین اجتماعی دیواندره ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا سه ماه آینده تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

زاهد رسولی، رییس شعبه تامین اجتماعی دیواندره اظهار کرد: اعتبار پیش بینی شده برای احداث این درمانگاه که در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع در شهرک اندیشه در دست ساخت است ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده شده است.
وی افزود: راه‌اندازی این درمانگاه از نیاز‌های مردم به‌ویژه بیمه شدگان و دغدغه مسوولین بود که اسفند سال ۹۵ کلنگ آن بر زمین زده شد.
رسولی اضافه کرد: زمین مورد نظر برای احداث این درمانگاه با پیگیری‌های انجام شده توسط شهرداری و شورای اسلامی دوره چهارم به سازمان تامین اجتماعی واگذار شد.
رییس تامین اجتماعی دیواندره ادامه داد: راهبرد سازمان تامین اجتماعی همواره خدمت به مردم در مناطق محروم بوده تا پاسخگویی مطالبات بیمه شدگان باشد.
وی با اشاره به اتمام کار ساخت درمانگاه تامین اجتماعی و اینکه مشکل انشعابات آب، برق و گاز نیز به‌زودی برطرف می‌شود، تاکید کرد: انتظار می‌رود دستگا‌های خدمات رسان برای واگذاری انشعابات همکاری لازم را داشته باشند تا خدمات رسانی این درمانگاه دچار مشکل نشود.
رییس تامین اجتماعی شهرستان به خدمات رایگان این درمانگاه برای بیمه شدگان اشاره کرد و افزود: در حال حاضر ۳۰ هزار نفر بیمه شده در شهرستان وجود دارد که در این درمانگاه به آن‌ها خدمات درمانی و تخصصی سرپایی ارائه خواهد شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online