صدا و سیما/ فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف 31 میلیارد و 187 میلیون ریال انواع کالای قاچاق درتوقیف یک دستگاه خودروی کامیون در اتوبان اراک به قم خبر داد.

سردار مفخمی شهرستانی، فرمانده انتظامی استان مرکزی اظهار کرد: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان مرکزی در انجام تحقیقاتی از تردد یک دستگاه کامیون حامل بار قاچاق از محورهای مواصلاتی استان مطلع شدند.
او افزود: در تمهیدات اجرایی پلیس و با مراقبت های نامحسوس انجام شده، خودروی مورد نظر در اتوبان اراک – قم شناسایی و در یک عملیات متوقف شد.
فرمانده انتظامی استان مرکزی در ادامه گفت: در تحقیقات اولیه، راننده خودرو با ارائه مدارکی اذعان به قانونی بودن بار خودروی توقیفی را داشت که در بررسی های دقیق ماموران انتظامی مشخص شد که مدارک ارائه شده، فاقد اعتبار قانونی است.
سردار مفخمی شهرستانی افزود: در بازرسی از این خودرو در حدود 18 هزار عدد گلس گوشی همراه، دو هزار عدد میکروفن،840 دسته بازی موبایل و تعدادی لوازی یدکی خودرویی قاچاق و فاقد هر گونه مدارک مثبته گمرکی کشف و راننده خودرو دستگیر شد.
او گفت: در ارزیابی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی، ارزش این محموله توقیفی در حدود 31 میلیارد و 187 میلیون ریال برآورد شد.
فرمانده انتظامی استان مرکزی با تاکید بر تداوم طرح های عملیاتی پلیس در مبارزه با قاچاق کالا خاطرنشان کرد: فرد دستگیر شده در این عملیات با تکمیل تحقیقات پلیس با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today