فارس/ طی مراسمی محمد مهجوری به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه اراک معرفی شد.

امروز طی مراسمی با حضور فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی، جمعی از فرماندهان سپاه، فرماندار اراک و جمعی از مسؤولین، محمدرضا عسگری فرمانده سپاه اراک تودیع و محمد مهجوری به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه اراک معرفی شد.
محمد مهجوری پیش از این فرمانده سپاه ناحیه شازند بود.
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی در این مراسم با بیان اینکه مقاومت، دور زدن مکر و حیله نرم دشمنان در بخش‌های مختلف اقتصادی سیاسی، فرهنگی و... همان جهاد اکبر است گفت: این شاخصه‌ها مورد عنایت رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده و باید در همه ابعاد و لایه‌های گوناگون جامعه قرار گیرد.
سردار محسن کریمی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی تمام امکانات خود را به کار گرفته تا نظام جمهوری اسلامی را زمین بزنند بیان کرد: در چنین شرایطی همه وظیفه داریم اهداف دشمنان را شناسایی کنیم تا اقدامات و توطئه‌هایشان را خنثی کنیم.
وی افزود: مهمتر از شرایط امروز راه مقابله با آن است که توسط امام(ره) و مقام معظم رهبری ترسیم شده و خوشبختانه در چهل سال انقلاب به‌خوبی در این مسیر حرکت کرده‌ایم و باید این مسیر در گام دوم با قوت بیشتر ادامه داشته باشد.
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی بیان کرد: وجود رهبری الهی در انقلاب اسلامی، ملتی بزرگ و هوشیار، آرمان‌های بلند و دشمن بزرگ استکبار جهانی از مهم‌ترین مؤلفه‌های اقتدار در نظام اسلامی است که باید به آنها توجه داشته باشیم.
کریمی ادامه داد: امروز اگر انقلاب اسلامی در اوج اقتدار و سربلندی در بین کشورها قرار دارد و جبهه استکباری که روزی برای خود هیمنه پوشالی ساخته بود امروز در برابر انقلاب اسلامی ناتوان شده به برکت وجود این عناصر مهم اقتدار است.
وی تصریح کرد: البته مقام معظم رهبری در طی چندین سال گذشته مسیر مقابله با دشمن و شگردهای نوین آن را به‌خوبی ترسیم کردند که جهاد اکبر مهم‌ترین راه مقابله است که در کنار جهاد با نفس و جهاد اصغر معنا پیدا می‌کند.
در پایان این مراسم سرهنگ مهجوری به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه اراک معرفی و از خدمات سرهنگ عسگری فرمانده سابق سپاه اراک قدردانی شد.

 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today