فارس/ فرمانده انتظامی گچساران گفت: در سومین مرحله طرح ارتقا امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز بیش از یک میلیارد کالای قاچاق از متخلفان کشف و ضبط شد.

سرهنگ سید محمد موسوی، فرمانده انتظامی گچساران اظهار داشت: با مشارکت یگان‌های انتظامی شهرستان سومین مرحله طرح ارتقا امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز و توقیف وسایل نقلیه متخلف در گچساران به مرحله اجرا درآمد.
وی ادامه داد: ماموران در اجرای این طرح با هماهنگی مرجع قضایی ۴ نفر قاچاقچی، ۴ نفر معتاد متجاهر،۳ نفر فروشنده مواد مخدر، ۳ نفر از اراذل و اوباش شهرستان را دستگیر و بیش از ۱ میلیارد کالای قاچاق و مقدار ۴۱ گرم موادمخدر صنعتی کشف و ضبط نمودند.
وی بیان کرد: همچنین دراین طرح ۴۵ دستگاه خودرو، ۱۰ دستگاه موتور سیکلت متخلف که برای مردم ایجاد مزاحمت می کردند توقیف و از ۱۳ واحد صنفی بازدید که به ۲ واحد تذکر کتبی داده شد.
فرمانده انتظامی گچساران با بیان اینکه مراحل دیگر این طرح در شهرستان همچنان اجرا می‌شود ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس دراجرای طرح های مختلف انتظامی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه جرایم و ناهنجاری‌های اجتماعی در شهرستان، از طریق تلفن ۱۱۰ موارد رابه پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمین متخلفین اقدام شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today