فارس/ معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: با توجه به اجرای ماده 44 قانون مدیریت خدمات کشوری و برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی، آزمون استخدامی امسال فراگیر کشوری و شرایط آن در تمامی استانها مشترک است.

نازنین شیبانی تذرجی، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان اظهار داشت: ثبت نام از داوطلبان در هشتمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور از ساعت 12:00 ظهر روز پنجشنبه مورخ 20 شهریور  طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شد و به مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت.
وی داشتن حداقل 20 سال تمام و حداکثر 25 سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر 30 سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر 35 سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر 40 سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر 45 سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری را شرط سنی شرکت در این آزمون عنوان کرد و افزود: این شرط تبصره‌هایی دارد که در دفترچه آزمون به صورت کامل توضیح داده شده است. 
معاون استاندار هرمزگان تصریح کرد: بر اساس دستورالعمل آزمون‌ها، قوانین و مقررات مربوطه، هر داوطلب حداکثر مجاز به انتخاب یک شغل‌محل است و با توجه به اجرای ماده 44 قانون مدیریت خدمات کشوری و برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی، آزمون استخدامی امسال فراگیر کشوری و شرایط آن در تمامی استان‌ها مشترک است.
هشتمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور هفته دوم آبان‌ماه سال جاری برگزار و نتیجه اولیه آن حدود 45 روز بعد اعلام می‌شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today