پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی ساوه گفت: فردی که در فضای مجازی اقدام به ایجاد رعب و وحشت و قدرت نمایی با سلاح سرد و گرم برای شهروندان می کرد پیرو گزارش های مردمی توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ علی اکبر عیسی آبادی، فرمانده انتظامی ساوه روز شنبه اظهار داشت: در پی اعلام گزارش های متعددی از  نارضایتی شهروندان در خصوص اقدامات یکی از اراذل و اوباش مبنی بر اخلال در نظم و امنیت عمومی، قدرت نمایی با سلاح سرد و گرم و ایجاد رعب و وحشت و انتشار تصاویر اینگونه اعمال مجرمانه در فضای مجازی با توجه به حساسیت موضوع رسیدگی به این پرونده به صورت ویژه در اولویت کاری ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان ساوه قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه متهم را در یکی از روستاهای بخش نوبران این شهرستان شناسایی کردند و پس از هماهنگی با مقام قضائی او را در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند که یک قبضه سلاح گرم کشف شد.
وی بیان داشت: محل زندگی این فرد در شهر نوبران نیز با دستور قضایی پلمب شد.
سرهنگ عیسی آبادی اظهار کرد: این اقدام پلیس در برخورد با فرد شرور با استقبال گسترده و رضایتمندی عمومی همراه و متهم پس از تکمیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

 
 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today