باشگاه خبرنگاران/ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل ستاد مبارزه با احتکار و اختفای کالا با همکاری دستگاه ‌های نظارتی در استان خبر داد.

داریوش دیودیده، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به شرایط حساس بازار، جلوگیری از سودجویی احتمالی ستاد مبارزه با احتکار و اختفای کالا با همکاری دستگاه‌های نظارتی مرتبط در استان تشکیل شده است.
وی افزود: تاکنون تعداد یک هزار و ۲۵۰ انبار و مکان ذخیره‌سازی کالا‌های پر مصرف و مورد نیاز شناسایی شده و بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت به صورت مستمر از این مکان‌ها بازدید می‌کنند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: از متصدیان انبار‌های نگهداری کالا‌ها خواسته شده در هفته یکبار موجودی انبار‌های خود را تحویل کارشناس مربوطه در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان دهند.
دیودیده اظهار کرد: ۱۳ اکیپ بازرسی برای بازدید بخش‌های مختلف بازار در استان شکیل شده و روزانه با همکاری تعزیرات حکومتی به منظور کنترل بازار و نظارت بر کالا‌های پر مصرف گشت مشترک برگزار می‌کنند.
وی افزود: احتکار و اختفا مهمترین عوامل بر هم زننده بازار است که با توجه به شرایط و نوسانات بازار اقلام پر مصرف در انبار‌ها و مراکز ذخیره کالا در استان به اندازه کافی وجود دارد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان عنوان کرد: در صورت مشاهده تخلف، با واحد‌های متخلف برخورد قاطع و قانونی می‌شود.
دیودیده از تمامی مصرف کنندگان خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف در واحد‌های صنفی مراتب را به شماره ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت گزارش دهند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today