ایسنا/ مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: تا سال آینده پنج زمین چمن طبیعی و مصنوعی فوتبال در شهرهای مختلف اردبیل راه‌اندازی خواهد شد.

سجاد انوشیروانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از رایزنی‌ها برای حضور سرمایه‌گذاران و صاحبان صنایع به عنوان اسپانسر ورزشی خبر داد و گفت: به دلایل مختلف بسیاری از این سرمایه‌گذاران حاضر و علاقمند به حضور در عرصه فوتبال نیستند ولی در هفته‌های آینده خبر خوشی را به اهالی استان خواهیم داد تا با همراهی خانواده فوتبال فضایی برای حضور یک تیم از اردبیل در لیگ‌های دسته اول یا دوم فوتبال ایران فراهم آید.
انوشیروانی در مورد بلاتکلیفی تیم شهرداری اردبیل و عدم رغبت شهرداری برای حضور این تیم در لیگ‌های کشوری بیان کرد: به رغم تاکید اعضای شورای شهر این کار نتیجه نداده و به سراغ گرفتن امتیاز یک تیم دیگری هستیم تا اردبیل فوتبال خود را در سطح کشور به رخ بکشد.
وی با قدردانی از حمایت مدیریت هیرلند از فوتبال و علاقمندی برای سرمایه‌گذاری در این رشته ورزشی افزود: در هیر علاقمند به راه‌اندازی زمین چمن طبیعی هستیم و امیدواریم با رونق گرفتن پل شیشه‌ای هیر سرمایه‌گذار این پروژه بتواند نسبت به حمایت از تیم فوتبال و تجهیز این ورزشگاه اقدامات لازم را انجام دهد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل در مورد زیرساخت‌ها و پیگیری برای راه‌اندازی زمین چمن مصنوعی و طبیعی در برخی از شهرها تصریح کرد: زمین چمن گرمی و مشگین‌شهر با تلاش پیمانکار در حال آماده‌سازی است و در پارس‌آباد نیز تلاش می‌کنیم تا زمین چمن مناسبی را مهیا کنیم و نسبت به رفع نواقصات نیز برنامه‌ریزی‌ هایی انجام شده است.
انوشیروانی در مورد زمین چمن ورزشگاه تختی اردبیل نیز گفت: بهسازی سکوها و راه‌اندازی زمین چمن مصنوعی در استادیوم تختی هدفگذاری شده و تا سال آینده این عملیات به انجام می‌رسد.
وی در مورد استادیوم علی دایی نیز بیان کرد: دو شرکت پیمانکاری در این مجموعه اقدام به عملیات بهسازی، راه‌اندازی دکل‌ها و تارتان این استادیوم کرده‌اند که امیدواریم در سال آینده این مجموعه به شکل مناسب و با بازسازی که انجام می‌شود، آماده بهره‌برداری شود.
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی این پنج مجموعه ورزشی و زیرساخت تدارک دیده شده ما به راحتی می‌توانیم در اردبیل میزبان مسابقات مختلف فوتبال باشیم تا کمبود و کسری گذشته جبران شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today