شبستان/ مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری ورزش بادهای شدید را پدیده غالب آب و هوایی نیمه ابتدایی هفته جاری خواند و گفت: پیش بینی می شود در این ایام شاهد وقوع رعد و برق و رگبارهای پراکنده در استان چهارمحال و بختیاری باشیم.
 
مهران چراغپور، مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: با توجه به نقشه های هواشناسی طی چند روز آینده شاهد ناملایمات جوی در سراسر مناطق چهارمحال و بختیاری خواهیم بود.
مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری ورزش بادهای شدید را پدیده غالب آب و هوایی نیمه ابتدایی هفته جاری خواند و افزود: پیش بینی می شود در این ایام شاهد وقوع رعد و برق و رگبارهای پراکنده نیز باشیم.
وی افزایش گرد و غبار حاصل از ورزش بادهای شدید را برای روزهای آینده در آسمان استان  پیش بینی و اظهار کرد: سرعت ورزش باد در برخی از نقاط استان به ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت می رسد.
چراغپور همچنین از کاهش محسوس دمای هوا طی روزهای پایانی تابستان جاری خبر داد و تصریح کرد: از امروز شاهد کاهش دمای هوا در بسیاری از نقاط استان خواهیم بود و این روند تا انتهای تابستان ادامه دارد.
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه امید است سال آبی جدید پربارش باشد، خاطرنشان کرد: بارش های سال آبی جاری در استان ۳۶ درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday