فارس/ رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: رسیدگی به اتهام ۵ نفر از متهمین اصلی حمله به پمپ بنزین علی‌آباد اردبیل به صورت فوق‌العاده انجام گرفت و سردسته متهمان به تحمل سه و نیم سال حبس و دو فقره ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد.

ناصر عتباتی، رئیس کل دادگستری استان اردبیل اظهار کرد: رسیدگی به اتهام ۵ نفر از متهمین اصلی حمله به پمپ بنزین علی‌آباد اردبیل دردادسرا و دادگاه کیفری ۲ به صورت فوق‌العاده انجام گرفت و متهمان به مجازات قانونی اعمال خود محکوم شدند.
وی افزود: سردسته متهمان که از اراذل و اوباش سابقه‌دار و تحت تعقیب استان بود، به تحمل سه و نیم سال حبس و دو فقره ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد.
رئیس کل دادگستری استان اردبیل ادامه داد: اوایل مردادماه چند نفر از اراذل و اوباش اقدام به حمله در پمپ بنزین علی‌آباد کرده بودند که موجب اخلال در نظم و ایجاد رعب و وحشت و تخریب اموال شده و بلافاصله متواری گردیده بودند که با صدور دستورات لازم و نظارت دادستان اردبیل اکیپ ویژه‌ای نسبت به پیگیری، شناسایی و دستگیری متهمان تشکیل و نهایتاً متهمین متواری، شناسایی و دستگیر شدند.
با هرگونه اقدام مخل نظم و امنیت قاطعانه برخورد می‌شود
عتباتی با اشاره به اینکه امنیت و آرامش مردم خط قرمز دستگاه قضایی استان است، بیان کرد: نیروی واکنش سریع برای مبارزه با اراذل و اوباش با همکاری دستگاه قضایی استان اردبیل و نیروی انتطامی تشکیل شده است که با هرگونه اقدامات و تحرکات که موجب به هم خوردن نظم و امنیت باشد خارج از نوبت و به‌صورت فوق‌العاده رسیدگی کرده و برای متخلفین مجازات قاطعانه و بازدارنده‌ای صادر می‌شود.
وی گفت: از عموم شهروندان درخواست می‌کنیم مثل گذشته با مراجع قضایی و انتظامی و امنیتی نهایت همکاری را داشته باشند و هرگونه موارد اخلال در نظم و امنیت عمومی را جهت رسیدگی و برخورد گزارش کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today