فارس/ در نشست امروز شورای شهر بندرعباس، اعضای کمیسیون‌های تخصصی آن مشخص شدند.

اعضای شورای شهر بندرعباس در آخرین سال از فعالیت دوره پنجم خود، اعضای کمیسیون‌های تخصصی شورا را مشخص کردند.
کارکرد این کمیسیون‌ها نظارت بر عملکرد شهرداری در زمینه‌های مختلف است که با توجه به دستگیری‌های اخیر در بدنه شهرداری، شواهد نشانگر ضعف کمیسیون‌های شورا در اعمال واقعی نظارت است.
کمیسیون فرهنگی: احمد عامری سیاهوئی، کیانوش جهانبخش، مجید عسکری زاده، اسماعیل بواشه، فاطمه جراره 
کمیسیون خدمات شهری:  مجید عسکری زاده، فاطمه جراره، فرزانه آرامش، رضا حیدری زاده، اسلام باوقار 
کمیسیون فنی و شهرسازی: اسماعیل بواشه، رضا حیدری زاده، فیصل دانش، اسلام باوقار و مجید عسکری زاده 
کمیسیون حقوقی: کیانوش جهانبخش، آبتین امیری، احمد عامری سیاهوئی، جواد بلارک و فیصل دانش
کمیسیون بودجه: رضا حیدری زاده با ۱۰ رأی، آبتین امیری با ۹ رأی، فیصل دانش با ۸ رأی، فرزانه آرامش و جواد بلارک با ۷ رأی به عضویت این کمیسیون درآمدند. فاطمه جراره نیز برای عضویت در این کمیسیون کاندیدا بود که رای نیاورد.
کمیسیون عمران: آبتین امیری و کیانوش جهانبخش با ۱۰ رأی، اسماعیل بواشه با ۹ رأی، اسلام با وقار ۸ رأی و جواد بلارک با ۶ رأی عضو این کمیسیون شدند و فرزانه آرامش برای عضویت در این کمیسیون ناکام ماند.

انتخاب اعضای شورا در کمیسیون‌های شهرداری
همچنین کیانوش جهانبخش با ۱۰ رأی به عنوان نماینده شورای شهر در کمیسیون معاملات شهرداری بندرعباس، فیصل دانش و مجید عسکری زاده به عنوان نماینده شورای شهر در کمیسیون بدوی ماده ۱۰۰ شهرداری بندرعباس انتخاب شدند.
اسلام باوقار، فاطمه جراره، فرزانه آرامش و رضا حیدری زاده هرکدام با ۱۰ رأی به عنوان نماینده شورای اسلامی شهر در کمیته مشورتی فنی و حقوقی و مالی شهرداری بندرعباس انتخاب شدند.
فیصل دانش و کیانوش جهانبخش با ۱۰ رأی به عنوان نماینده شورای اسلامی شهر بندرعباس در کمیته حقوقی شهرداری بندرعباس و عسکری زاده با ۱۰ رأی به عنوان نماینده شورای اسلامی شهر در کمیسیون عالی سرمایه گذاری شهرداری بندرعباس انتخاب شدند.
رضا حیدری زاده و جواد بلارک با ۱۰ رأی به عنوان نماینده شورای اسلامی شهر در کمیسیون ماده ۷۷ شهرداری بندرعباس انتخاب شدند.
اسماعیل بواشه، رضا حیدری زاده، مجید عسکری زاده و فرزانه آرامش با ۱۰ رأی به عنوان نماینده شورای اسلامی در کمیته فنی شهرداری بندرعباس انتخاب و آبتین امیری با ۱۰ رأی به عنوان نماینده شورای اسلامی شهر در کمیسیون تحویل موقت شهرداری انتخاب شد.
فیصل دانش با ۱۰ رأی به عنوان نماینده شورای اسلامی شهر در کمیسیون ماده ۳۸ شهرداری بندرعباس، اسلام باوقار با ۸ رأی به عنوان عضو شورای اسلامی شهر در کمیسیون ماده ۱۴ شهرداری بندرعباس، انتخاب شدند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today