فارس/ فرمانده انتظامی شهرستان چابهار گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان چابهار جوان 32 ساله پس از دو ماه اسارت از چنگال گروگانگیران آزاد شد.

حیدرعلی کیخامقدم، فرمانده انتظامی شهرستان چابهار اظهار کرد: در تاریخ نوزدهم تیر ماه سال جاری در پی گزارش یک فقره آدم ربایی، در یکی از محلات شهرستان "چابهار" بلافاصله تیمی مجرب از مأموران پلیس آگاهی شهرستان وارد عمل شدند.
وی افزود: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی در محل و بررسی‌ اظهارات شاهدان عینی، مشخص شد، چهار فرد مسلح ناشناس با صورت هایی پوشیده و با تهدید سلاح گرم، جوانی 32 ساله را سوار بر یک دستگاه خودروی پژو پارس کرده و از محل متواری شده اند.
فرمانده انتظامی شهرستان چابهار تصریح کرد: در بررسی های اولیه کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص که آدم ربایان به دلیل یک سری اختلافات مالی این جوان را ربوده و او را به مکانی نامعلوم منتقل و طی تماس با خانواده اش مبلغ 10 میلیارد ریال در قبال آزادی او درخواست کرده اند.
این مقام انتظامی عنوان کرد: تیم رسیدگی کننده به پرونده به منظور حفظ جان گروگان، تحقیقات گسترده ای را برای شناسایی محل نگهداری او و دستگیری عاملان این اقدام آغاز کردند.
کیخامقدم بیان کرد: سرانجام پس از چند هفته تلاش شبانه روزی پلیس، محل اسارت این جوان در یکی از روستاهای شهرستان چابهار شناسایی و روز گذشته تیم عملیات ویژه پلیس آگاهی چابهار با حضور در محل، فرد ربوده شده را پس از دو ماه اسارت آزاد و یک نفر از عاملان اصلی این گروگانگیری را دستگیر کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان چابهار با اشاره به معرفی متهم دستگیر شده به مراجع قضایی، خاطرنشان کرد: تحقیقات تخصصی در خصوص دستگیری متهمان متواری این پرونده ادامه دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today