ایسنا/ نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: بشدت به تخت‌های بیمارستانی و تجهیزات در استان نیاز داریم.

دکتر یحیی ابراهیمی، نماینده مردم سلسله و دلفان اظهار کرد: میزان تخت‌های بیمارستانی در لرستان ۵۰ درصد نورم کشوری است.
وی با بیان اینکه در الشتر با جمعیت ۸۵ هزار نفری سروکار داریم، افزود: در دنیا به ازای هز یک‌هزار نفر هفت تخت و در ایران این رقم ۱.۸ تخت بوده و در این شهرستان ۰.۸ تخت وجود دارد.
نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: بشدت به تخت‌های بیمارستانی و تجهیزات در استان و شهرستان‌ها بویژه الشتر و نورآباد نیاز داریم.
ابراهیمی افزود: در دلفان برای نصب  سی تی اسکن و MRI پیگیر هستیم اما باز این موارد جوابگوی نیاز شهرستان نیست و ضروری است به شکل ویژه تجهیزات لازم را مهیا کنیم تا بخشی از مشکلات حوزه بهداشت و درمان را برطرف کنیم.
وی با اشاره به نقش خیرین سلامت در تامین تجهیزات بیمارستانی در شهرستان سلسله و دلفان اظهار کرد: هرچقدر که خیرین اعتبار بگذارند به همان اندازه نیز دولت اعتبار خواهد گذاشت.
نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خیلی از پروژه‌ها در این دو شهرستان با کمک خیرین شروع شده است، اظهار کرد: ضرورت دارد خیرین پای کار بیایند و در منطقه دلفان که جزو محرومترین شهرها در کشور محسوب می‌شود  مشارکت کرده تا حرکت خوبی در راستای محرومیت‌زدایی در این  دیار رقم بخورد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today