فارس/ با وضعیت کنونی که کرونا برای همه پیش آورده استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از همیشه به همدلی مردم و مسؤولان و همکاری متقابل نیاز دارد تا بتوان از این مرحله خطرناک عبور کرد.

کرونا همچنان در کشور می ‌تازد و این ویورس معلوم نیست تا چه زمان مهمان ناخوانده ما ایرانیان و بلکه همه جهانیان خواهد بود.
با بازگشایی مدارس  فصل مهر اکنون دغدغه‌ی همه مردم و مسوولان به مدارس برمی‌گردد که چگونه از جان دانش آموزان در برابر ویروس کرونا حفاظت شود.
استان کهگیلویه و بویراحمد هر چند استان کوچکی در کشور به شمار می رود و جمعیت دانش ‌آموزی آن هم کمتر از سایر نقاط کشور است اما کمبود امکانات و تجهیزات در این استان بیش از سایر نقاط به چشم می‌آید.
بسیاری مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد به خصوص در مناطق روستایی طبق آن چه که خود مسؤولان اعتراف می‌کنند از داشتن سرویس بهداشتی استاندارد محروم هستند.
همچنین به دلیل محرومیت‌ها و تنگدستی بسیاری از اولیا در این استان کمک های مردمی به مدارس بسیار کم و ناچیز است که باید دستگاه‌ها و ادارات جور این مشکل را بکشند.
در آخرین نشست ستاد کرونای استان کهگیلویه و بویراحمد استاندار به دستگاه ها دستور دارد که به کمک مدارس بشتابند و کمبودهای آن‌ها را در حد توان برطرف کنند.
با وضعیت کنونی که کرونا برای همه پیش آورده استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از همیشه به همدلی مردم و مسوولان و همکاری متقابل نیاز دارد تا بتوان از این مرحله خطرناک عبور کرد.
برای نمونه ادارات خدمات رسان باید نسبت به قطع نکردن اشتراک مدارس طبق دستور استاندار عمل کنند و یا آبفا که توان تولید آب ژاول دارد به مقدار زیاد از آن نوع مایع ضدعفونی کننده تولید و در اختیار مدارس قرار دهد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today