مهر/ رقابت‌های لیگ برتر ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی کشور با حضور سه تیم به نمایندگی از استان کردستان از سر گرفته شد.

رقابت‌های لیگ برتر ورزش زورخانه ای کشور با حضور هشت تیم در دو گروه آغاز شد که استان کردستان با سه تیم در این رقابت‌ها شرکت دارد.
در گروه الف تیم‌های مقاومت کردستان، سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی و ترب کردستان و در گروه ب نیز اردبیل، باسمنج، زورخانه آزادگان سقز و زورخانه علی بن ابیطالب(ع) محلات با هم به رقابت می‌پردازند.
از گروه الف تیم مقاومت کردستان به عنوان سرگروه به مرحله نیمه نهایی صعود کرده است و در هفته آخر مرحله اول این رقابت‌ها تیم ترب دیگر نماینده کردستان ۲۷ شهریور ماه در زاهدان به مصاف تیم هیئت سیستان و بلوچستان خواهد رفت که برنده این مسابقه به عنوان تیم دوم گروه به مرحله بعد صعود می‌کند.
با توجه به مجوزهای صادره از وزارت ورزش و جوانان و وزارت بهداشت و درمان کشور و پیگیری سازمان لیگ در خصوص ادامه لیگ برتر کشور «جام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی» در گروه ب نیز روز جمعه بدون تماشاچی مسابقه بین تیم‌های علی بن ابیطالب محلات و آزادگان محمد رسول الله سقز به میزبانی استان همدان برای تعیین سرگروه برگزار شد که این دیدار با نتیجه ۳۸۰ به ۳۳۰ امتیاز به سود نماینده محلات به پایان رسید و این تیم به عنوان سرگروه و نماینده سقز نیز به عنوان تیم دوم به دور بعدی صعود کرد.
مرحله نیمه نهایی و فینال لیگ برتر زورخانه ای کشور با حضور چهار تیم برتر هفتم و هشتم مهرماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online