میزان/ استاندار اردبیل با بیان اینکه استان در حال حاضر در وضعیت نارنجی قرار گرفته است، گفت: شهر‌ستان‌های اردبیل، مشکین شهر و پارس آباد بیشترین میزان مبتلایان به کرونا را به خود اختصاص داده‌اند.  

اکبر بهنامجو، استاندار اردبیل با اشاره به آخرین روند مقابله با کرونا در استان اردبیل اظهارداشت: روند ابتلا به کرونا در استان اردبیل شیب نزولی یافته است. شهر‌ستان‌های اردبیل، مشکین شهر و پارس آباد بیشترین میزان مبتلایان به کرونا را به خود اختصاص داده‌اند. 
وی با اشاره به بازگشایی مراکز آموزشی عنوان کرد: استان اردبیل در حال حاضر در وضعیت نارنجی قرار گرفته است لذا درصدد هستیم با برنامه‌های در نظر گرفته شده و دعوت از شهروندان برای رعایت همکاری و رعایت بیشتر دستورالعمل‌های بهداشتی در مدارس، ادارات، بانک‌ها و مراکز عمومی به وضعیت سفید برسیم.
استاندار اردبیل با اشاره به بستری ۲۲۳ بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان  عنوان کرد: ۶۱ نفر از این بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند که امیدواریم هرچه زودتر بهبودی و سلامت خود را بازیابند. 
بهنامجو با بیان اینکه در هفته اخیر تعداد بستری بیماران در مراکز درمانی کمی افزایش یافته اما نسبت به پیک این بیماری که تعداد بستری حدود ۴۰۰ نفر بود، روند کاهشی آغاز شده است، گفت: با بازگشایی مدارس و  دانشگاه‌ها و حرکت به سمت فصول سرد سال باید مردم و مسئولان استان دست به دست هم دهند تا با بهترین وضعیت از این شرایط عبور کنیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today