باشگاه خبرنگاران/ جانشین ستاد کرونا استان قزوین گفت: ظرفیت تخت‌های بیمارستان بوعلی تکمیل شده است و مجبور به استفاده از ظرفیت سایر بیمارستان‌ها هستیم.

منوچهر حبیبی جانشین ستاد کرونا استان قزوین در جلسه این ستاد با بیان اینکه  ظرفیت تخت‌های بیمارستان بوعلی تکمیل شده است، گفت: امروز بالغ بر ۳۲۰ بیمار کرونایی در استان بستری هستند و این منهای کسانی است که در منزل درمان می‌شوند.
حبیبی با اشاره به آمادگی بیمارستان‌های استان برای بستری بیماران کرونایی عنوان کرد: در حال حاضر به همه بیمارستان‌های دولتی، تأمین اجتماعی و خصوصی اعلام آماده باش شده و پیش بینی ما افزایش این آمار طی هفته‌های آینده است.  
وی ضمن تأکید بر نظارت دقیق بر عملکرد خدمات شهری افزود: بحث رعایت اصول بهداشتی در سرویس حمل و نقل عمومی به ویژه سرویس مدارس باید با نظارت کامل انجام شود و فعالیت حداکثری اتوبوس‌ها با ظرفیت حداقلی اجرا شود، اما مینی بوس‌ها به هیچ وجه نباید فعالیت کنند.  
جانشین ستاد کرونا استان تصریح کرد: مسئولان صمت و اتاق اصناف باید مراقبت و برخورد‌های جدی تری در بحث بازار داشته باشند ادارات و مراکز دولتی نیز با شدت بیشتری دستورالعمل‌ها را رعایت کنند.  
وی اضافه کرد: حضور در کلاس‌های درس برای دانش آموزان اختیاری است و اگر مدیر مدرسه تشخیص داد در مدرسه دستورالعمل‌ها رعایت می‌شود می‌توان کلاس‌ها را حضوری برگزار کرد در غیر این صورت کلاس‌ها غیر حضوریاست.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار بیان کرد: یکی از مشکلات، تامین واکسن آنفلوآنزا است و با توجه به دغدغه مردم در این زمینه، از دانشگاه علوم پزشکی انتظار می‌رود که این واکسن را به سرعت تامین و وارد بازارکند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today