پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش 50 میلیارد ریال در شهرستان پارسیان خبر داد.

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز، مأموران مستقر در ایست و بازرسی لاورچهو شهرستان پارسیان با انجام کار اطلاعاتی و پلیسی از تصمیم قاچاقچیان مبنی بر جابه‌جایی محموله‌های قاچاق از محورهای مواصلاتی ورودی این شهرستان مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: مأموران حین کنترل خودرو های عبوری به 2 دستگاه کامیون و یک دستگاه خودرو سواری مشکوک که در بازرسی از خودروها یک دستگاه گریدر، یک دستگاه کمپرسور و 2 حلقه لاستیک ماشین سنگین فاقد هرگونه مجوز را کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به اینکه ارزش مجموع محموله های کشف شده قاچاق برابر نظر کارشناسان 50 میلیارد ریال برآورد شده است، اظهار کرد: در این رابطه 2 کامیون و یک خودرو پیکان وانت توقیف و 3 متهم نیز دستگیر که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
جعفری را برای استان و کشور تهدید اقتصادی بزرگی دانسته و از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه بی‌نظمی و فعالیت مجرمانه قاچاقچیان و افراد سودجو و قانون‌گریز از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110، نیروی انتظامی را در امر مبارزه جدی و قاطعانه با پدیده قاچاق یاری دهند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today