ایرنا/ رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سروآباد از شناسایی ۲۰ واحد صنفی متخلف و معرفی آن‌ها به مراجع قضایی (تعزیرات حکومتی) بخاطر گران‌فروشی یا کم‌فروشی خبر داد.

ناصح دولتیاری، رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سروآباد اظهار داشت: در ادامه گشت‌زنی مشترک اداره صنعت، ‌معدن و تجارت با شبکه بهداشت و درمان، ‌تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف از ۵۱ واحد صنفی سطح شهرستان بازدید به‌عمل آمد.
وی افزود: ‌در این بازدیدها، ۱۲ واحد خبازی متخلف به جرم کم فروشی،‌ عرضه خارج از شبکه آرد و همچنین عدم رعایت موارد بهداشتی شناسایی و پرونده تخلف برای آنها تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی(تعزیرات حکومتی) معرفی شدند.
رییس اداره صنعت، ‌معدن و تجارت سروآباد یادآور شد:‌ هفته گذشته نیز تعداد ۳۵ واحد صنفی سطح این شهرستان مورد بازدید و بررسی ماموران ادارات صنعت، معدن و تجارت، فرمانداری و اتاق اصناف قرار گرفته بود.
دولتیاری اضافه کرد: در این بازرسی ها نیز هشت واحد صنفی متخلف شامل چهار قصابی، سه واحد مصالح‌فروشی و یک واحد معدنی به جرم گران‌فروشی شناسایی و پرونده تخلف آن‌ها به مراجع قضایی ارسال شد.
وی تاکید کرد:‌ گشت‌زنی و بازرسی از واحدهای صنفی به صورت مستمر و مداوم ادامه خواهد داشت و چنانچه هر واحد صنفی به هر دلیلی از قوانین و مقررات تخلف کرده و یا اقدام به کم‌فروشی و گران‌فروشی کند، بدون هیچ مماشاتی پرونده تخلف آنها تشکیل و به مراجع قضایی ارسال شده و در صورت لزوم واحد صنفی متخلف پلمب خواهد شد.
رییس اداره صنعت، ‌معدن و تجارت سروآباد از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهای صنفی با سامانه ۱۲۴ و یا شماره تماس ۳۴۸۲۲۳۳۲ اداره صنعت، معدن و تجارت سروآباد اطلاع دهند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online