شبستان/ مدیر امور برنامه و بودجه جهاد کشاورزی گلستان گفت:  ۵۰۰ هکتار از آب بندان های استان گلستان در ۶ ماهه نخست سال لایروبی و بهسازی شده است.

«آمنه جمشیدی» مدیر امور برنامه و بودجه جهاد کشاورزی گلستان در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان گلستان اظهار کرد: اجرای لایروبی و بهسازی آب بندان های استان گلستان در سال جاری برای یک هزار و 110 هکتار برنامه ریزی شده است که در 6 ماهه نخست سال 500 هکتار آن انجام شده است.
مدیر امور برنامه و بودجه جهاد کشاورزی گلستان ادامه داد: براساس برنامه ریزی های انجام شده بنا بود در 6 ماهه نخست سال 555 هکتار از رودخانه ها و آب بندان های استان لایروبی شود که اعتبارات لازم برای اجرای آن بخشی به صورت ملی و بخشی به صورت استانی در نظر گرفته شده بود.
جمشیدی یادآور شد: اعتبارات ملی اختصاص یافته به استان برای اجرای لایروبی و بهسازی آب بندان های استان متناسب با مصوبه استانی نبود و این مهم منجر به آن شده که بخشی از تعهدات ما در 6 ماهه نخست سال اجرا نشود.
وی با بیان اینکه در سطح ملی اعتبار کمتری برای استان در نظر گرفته شده است، افزود: نیاز است برای جذب اعتبارات ملی و هماهنگی اجرای این پروژه از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان پیگیری شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گلستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گلستان در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAERANZ25YggdlHRFUg

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today