ایرنا/ فرمانده انتظامی گرمه اعلام کرد: سه شکارچی غیرمجاز که اقدام به شکار میش‌های وحشی در مناطق حفاظت شده این شهرستان کرده بودند، دستگیر شدند.

سرهنگ علیرضا پور، فرمانده انتظامی گرمه گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر اینکه افرادی در مناطق حفاظت شده منطقه درق اقدام به شکار کرده‌اند، موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.
وی افزود: در این رابطه سه متهم دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند و همچنین یک دستگاه خودرو سواری آنان توقیف شد که در بازرسی از این خودرو ۲ لاشه میش کوهی و مقدار ۲۵ کیلو و ۵۰۰ گرم گوشت شکار نیز کشف و ضبط شد.

گودبرداری منجر به تخریب یک مغازه شد
مجید گریوانی، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بجنورد گفت: صبح امروز، یک واحد تجاری در مرکز استان، بر اثر گودبرداری غیراصولی یک ساختمان در حال ساخت، تخریب شد.  
وی اظهار داشت: حادثه این گودبرداری غیراصولی، از خیابان امام خمینی(ره) بجنورد گزارش شد که خوشبختانه این حادثه خسارت جانی دربر نداشت.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بجنورد درباره علت وقوع حادثه گفت: عدم رعایت نکات ایمنی در استفاده از شمع و محافظ دیوار جانبی، سبب بروز حادثه بوده است.
اوایل شهریورماه جاری هم، فروریختن سقف یک بنای در حال ساخت در خیابان فردوسی بجنورد،  منجر به مرگ یکی از عوامل ساخت و گرفتاری پیمانکار، مجری و کارفرمای پروژه در زیر آوار شد که استفاده از جک غیراستاندارد علت وقوع آن عنوان شده بود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today