باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر با اشاره به توقیف خودروی  سمند با ۱۰ کیلوگرم هروئین در نرماشیر، گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی، هنگام بازرسی خودرو‌های عبوری مسیر نرماشیر- بم به یک دستگاه خودروی سمند که از شرق کشور به سمت استان‌های مرکزی در حرکت بود، مشکوک و خودرو را برای بازرسی به پارکینگ منتقل کردند.

رضا زید آبادی، فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر ابراز کرد: ماموران در بازرسی تخصصی از خودروی توقیفی، ۱۰ کیلو و ۴۰۰ گرم هروئین را که به طرز بسیار ماهرانه و حرفه‌ای در خودرو جاساز شده بود، کشف کردند.
وی با بیان اینکه هر کیلوگرم هروئین معادل ۱۰ کیلوگرم تریاک است که می‌تواند هزاران جوان را به سمت تباهی بکشد، بیان کرد: در این عملیات یک قاچاقچی دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر با بیان اینکه تهدید گرایش به سوی مصرف مواد مخدر صنعتی در بین جوانان بسیار جدی و خطرناک است، تصریح کرد: در کنار سعی و تلاش شبانه روزی پلیس، همواره مشارکت شهروندان نقش مهمی در شناسایی و برخورد با سوداگران مرگ و نجات نسل آینده از این پدیده شوم ایفا می کند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar