پارسینه/ با تلاش ماموران انتظامی در سیستان و بلوچستان سارقان حرفه ای در دام پلیس گرفتار شدند.

احمد ثمره حسینی، فرمانده انتظامی شهرستان زابل از دستگیری مادر و دختری خبر داد که در معابر عمومی شهر زابل اقدام به سرقت کابل‌های تلفن ثابت می‌کردند.
وی گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم و کابل تلفن‌های ثابت در معابر عمومی شهرستان زابل، موضوع شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری سارقان ادامه داشت تا اینکه مأموران دایره تجسس کلانتری ۱۲ در نتیجه تحقیقات تخصصی خود زنی ۴۰ ساله را که به همراه دختر ۱۶ ساله خود اقدام به سرقت کابل‌های تلفن در معابر عمومی می‌کردند شناسایی و دستگیری آن‌ها را در دستور کار خود قرار دادند.
فرمانده انتظامی شهرستان زابل تصریح کرد: در نهایت با هماهنگی قضایی و با کمک مأموران نسوان شهرستان این مادر و دختر سارق دستگیر و در بازرسی از منزل آن‌ها مقدار ۱۰۰ متر کابل تلفن مسروقه کشف شد.
ثمره حسینی ادامه داد: متهمان که پس از رویارویی با شواهد و مدارک پلیس چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشتند در تحقیقات تکمیلی به پنج فقره سرقت سیم تلفن و یک فقره دوچرخه در شهر زابل اعتراف کردند.
وی در پایان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today