باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی سقز از انهدام باند سارقین حرفه‌ای و سابقه دار و کشف ۲۲ فقره انواع سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حمید رضایی، فرمانده انتظامی سقز گفت: با انجام کار اطلاعاتی گسترده و تلاش چند روزه، پلیس موفق به شناسایی باند سه نفره سارقین شد و در نهایت با هماهنگی مراجع قضایی طی یک عملیات آن‌ها را در مخفیگاهشان دستگیر کرد.
وی افزود: متهمان برای انجام تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل و در تحقیقات تخصصی صورت گرفته به ۲۲ فقره انواع سرقت شامل ۱۵ فقره سرقت لوازم و قطعات و محتویات داخل خودرو و هفت فقره سرقت منزل و اماکن نیمه کاره اقرار و اعتراف کردند اموال مسروقه را به دو مالخر سابقه دار در سطح شهر فروخته‌اند.
سرهنگ رضایی با اشاره به دستگیری دو مالخر در این راستا و کشف مقادیری اموال مسروقه از مخفیگاه متهمان، اظهار کرد: پس از بازسازی صحنه سرقت با راهنمایی سارقان دستگیر شده و با حضور شکات، پرونده تکمیل و متهمان برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.
فرمانده انتظامی سقز تاکید کرد: اموال مکشوفه با هماهنگی مقام قضایی تحویل مالباختگان شد که این کار موجب رضایتمندی و تقدیر و آنان از اقدام به موقع پلیس شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online