ایرنا/ فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری دو قاچاقچی و کشف یک تن و ۶۷۴ کیلوگرم موادمخدر در شهرستان زاهدان خبر داد.

محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ابراز کرد: ماموران انتظامی زاهدان با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به سرنخ‌هایی از جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر از منطقه "جون آباد" این شهرستان به مرکز کشور دست یافتند.
وی افزود: تیم‌های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس، با کنترل تحرکات این باند شب گذشته قاچاقچیان را که با دو دستگاه پژو ۴۰۵ در حال جابه جایی محموله در یکی از مسیرهای فرعی شهرستان زاهدان بودند، شناسایی و به آنها دستور ایست دادند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: قاچاقچیان که خود را در چنگال قانون می‌دیدند با تیراندازی به سمت خودروهای پلیس قصد فرار از محل را داشتند که با اقدام متقابل ماموران انتظامی و بر اثر آتش پر حجم تکاوران پلیس مجبور به ترک خودروهای حامل مواد و فرار به سمت ارتفاعات منطقه شدند.
وی ادامه داد: در نهایت با تلاش ماموران دو نفر از قاچاقچیان دستگیر و در بازرسی از خودروهای توقیفی، یک تن و ۶۷۴ کیلو و ۶۵۵ گرم انواع موادافیونی شامل یک تن ۶۴۰ کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک، ۲۷ کیلو و ۸۰گرم حشیش و ۶ کیلو و ۹۷۵ کیلو شیشه به همراه دو قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات جنگی کشف شد.
قنبری با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق مواد مخدر تأکید و از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات خود در رابطه با فعالیت اعضای باندها و فروشندگان مواد مخدر را به سرعت به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today