فارس/ مدیر آموزش و پرورش منوجان در پاسخ به کلیپ منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر «ترک تحصیل دانش‌آموزان روستای آبگل در این شهرستان به دلیل عدم حضور معلم» گفت: امسال مدرسه شهید رضایی روستای آبگل با چهار دانش‌آموز فعال و دایر است.

طی هفته گذشته و آغازین روزهای بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید، کلیپی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر «ترک تحصیل دانش‌آموزان روستای آبگل در شهرستان منوجان در جنوب استان کرمان به دلیل عدم حضور معلم» که واکنش‌هایی را به دنبال داشت.
ابراهیم چتروز، مدیر آموزش و پرورش شهرستان منوجان در خصوص ترک تحصیل دانش‌آموزان روستای آبگل، اظهار کرد: روستای آبگل در فاصله 170 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد و سال گذشته به دلیل کوچ مردم، این روستا فاقد دانش‌آموز بوده است.
وی عنوان کرد: تنها دو دانش‌آموز از یک خانواده در روستا وجود داشت که با مکاتبه با خانواده این دو دانش‌آموز مبنی بر حضور فرزندانشان در مدرسه روستای همجوار(نورآباد) با تامین هزینه از طرف آموزش و پرورش متاسفانه حاضر به ادامه تحصیل در روستای همجوار نشدند.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان منوجان افزود: امسال با وجود چهار دانش‌آموز در این روستا، معلم راهنما به روستا فرستاده شده و مدرسه شهید رضایی روستای آبگل با چهار دانش‌آموز فعال و دایر است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar