فارس/ رئیس هیأت بدمینتون شهرستان شاهرود از حضور دختران شاهرودی در لیگ برتر بدمینتون کشور با تلاش‌های انجام ‌شده، خبر داد.

مجتبی پیشدادیان، رئیس هیأت بدمینتون شهرستان شاهرود اظهار کرد: جلسه اعضای هیأت، مربیان و بازیکنان تیم بدمینتون شهرداری با شهردار شاهرود برگزار شد و مجموعه مدیریت شهری پیرو اهتمام ویژه به ورزش قهرمانی، به سرمایه‌گذاری در این امر اقدام و تنها تیم لیگ برتری استان سمنان را علاوه بر حمایت مادی، حمایت معنوی نیز کرده است.
وی از حضور پنج تیم از شهرهای تبریز، مشهد، زنجان و تهران در کنار شاهرود خبر داد و گفت: بازیکنان روزانه پنج ساعت به‌صورت سرعتی در فضای باز و به‌صورت سنگین در سالن آکادمی بدمینتون شاهرود زیر نظر دو مربی مجرب به افزایش قوای بدنی خود اقدام کرده‌اند.
پیشدادیان ادامه داد: هیأت بدمینتون شاهرود برای کسب آمادگی بیشتر بازیکنان از مربی بدنساز تیم ملی کبدی ایران در مسابقات آسیایی دعوت به عمل آورده که با انجام تمرینات فشرده در مدت کوتاه، توانسته بازیکنان را به آمادگی مطلوب برای شرکت در مسابقات لیگ برساند.
رئیس هیأت بدمینتون شهرستان شاهرود، مردم ورزش‌دوست شاهرود را حامی اصلی این تیم دانست و افزود: علاوه بر شهرداری شاهرود، شرکت ذغال‌سنگ البرز شرقی، نمایندگی ایران خودرو یوسفی و شرکت بازرگانی وچری حامیان این تیم هستند.
وی افزود: بازی‌ها از پنجشنبه، ۲۰ شهریور به‌صورت رفت و برگشت آغاز شده است و تا پایان دی‌ماه ادامه خواهد داشت و تیم شهرداری شاهرود در نخستین دیدار خود در شهر مشهد به مصاف تیم فخار مشهد خواهد رفت.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today