باشگاه خبرنگاران/ جانشین انتظامی استان ایلام با هشدار به اراذل و اوباش و سلب کنندگان امنیت اجتماعی مردم، گفت : ۵۵ نفر مخلان نظم و امنیت دستگیر و جهت سیرمراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شده اند.

سرهنگ شهاب عزیززاده، جانشین انتظامی استان ایلام اظهار داشت: اراذل و اوباش بایستی بدانند با اقداماتی که انجام می‌دهند نه تنها در دل مردم جایگاهی ندارند بلکه پلیس در راستای مطالبه به حق مردم، در صورت مشاهده هنجارشکنی آنان برابر قانون و با شدت برخورد خواهد کرد.
او با بیان اینکه طرح مقابله با اراذل و اوباش از نیمه دوم شهریورماه سال جاری اجرایی شده است، افزود: درمدت اجرای این طرح، تعداد ۵۵ نفر دستگیر و جهت سیرمراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شده اند.
جانشین انتظامی استان ایلام یادآور شد: به افرادی که قصد شرارت دارند هشدار می‌دهیم که پلیس با قاطعیت لازم و تمام اختیارات قانونی خود، با آن‌ها برخورد می‌کند.
سرهنگ عزیززاده با اشاره به اینکه این طرح نیز در چندماه گذشته در دستور کار پلیس بوده و در آینده نیز استمرار خواهد داشت گفت: نیروی انتظامی استان با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، در کنار رافت اسلامی، با اقتدار در مقابل هرکس که بخواهد آرامش و آسایش مردم شریف استان را بر هم بزند می‌ایستد.
جانشین انتظامی استان ایلام با تاکید بر نقش دستگاه‌های مختلف، و همکاری شهروندان در اجرای این طرح افزود: شهروندان می‌توانند هرگونه تحرکات مشکوک و مخاطره‌آمیز اراذل و اوباش سطح استان را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today