فارس/ مدیرکل تعزیرات حکومتی ایلام، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و 549 راس دام قاچاق در این استان کشف و ضبط شده است.

علیرضا لطفی، مدیرکل تعزیرات حکومتی ایلام ظهر امروز گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و 549 راس دام قاچاق در این استان کشف و ضبط شده که از این تعداد 314 راس بز، 1023 راس بره، 39 راس بز، 45 راس گاو میش، 66 راس گوساله، 4 راس اسب و یک راس الاغ است.
وی افزود: در این راستا 22 پرونده رسیدگی و مختومه شده که نشان از عملکرد 100 درصدی شعب رسیدگی بدوی دارد؛ همچنین روز گذشته تعداد 17 رأس بره قاچاق، به‌وسیله مأمورین هنگ مرزی مهران در نقطه صفر مرزی کشف شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی ایلام، اظهار کرد: با توجه به محرز بودن فعل قاچاق و مجهول‌المالک بدون احشام، شعبه تعزیرات حکومتی مهران نیز حکم به ضبط احشام کشف ‌شده به نفع ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی( ره) صادر کرد.
به گفته‌ی لطفی، در پنج ماه اول سال جاری تعداد 1931 پرونده با موضوع تخلفات اقتصادی در حوزه قاچاق کالا و ارز، کالا و خدمات، پرونده‌های بهداشت، دارو و درمان جهت رسیدگی به شعب تعزیرات حکومتی استان ارجاع و از این تعداد 1900 فقره مورد رسیدگی و صدور حکم قرار گرفته است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today