باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ضرب شتم شهروند ایرانشهری توسط پلیس را تکذیب کرد.

محمود سعادتی، فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر ابراز کرد: در پی انتشار خبری در شبکه‌های اجتماعی منتصب به افراد معاند مبنی بر ضرب و شتم یک شهروند توسط مأموران یگان امداد شهرستان بررسی صحت و سقم این خبر در دستور کار بازرسی این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: در این خصوص به تیم بازرسی شهرستان ماموریت داده شده تا به طور دقیق ابعاد موضوع را بررسی تا در صورت محرز شدن صحت و سقم این خبر به صورت قانونی با افراد خاطی برخورد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر تصریح کرد: برخلاف ادعای این کانال خبری معاند، مبنی بر عدم توجه مراجع نظارتی این فرماندهی به شکایت شاکی در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد هیچگونه مراجعتی از سوی هیچ یک از شهروندان به نهاد‌های نظارتی شهرستان برای طرح شکایت در خصوص موضوع فوق صورت نگرفته است.
سعادتی با اشاره به اینکه هدف شبکه‌های اجتماعی معاند در فضای مجازی در انتشار این خبر تخریب چهره پلیس بوده است، خاطرنشان کرد: پلیس در راستای ارتقای حقوق شهروندی و تسریع در پیگیری و رسیدگی به مطالبات مردمی، با بهره‌گیری از سامانه ۱۹۷ امکان طرح شکایات، انتقادات یا پیشنهادات خود را نسبت به عملکرد مامورین نیروی انتظامی فراهم کرده است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today