فارس/ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با بیان اینکه 451 نفر مشکوک، محتمل و قطعی کرونا ویروس در مراکز درمانی استان البرز بستری هستند، گفت: 121 نفر از این تعداد حال مساعدی ندارند.

محمد فتحی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: از دیروز تا امروز ۲۵شهریور ۱۰۴ بیمار با علائم کووید 19 در مراکز درمانی استان بستری شده اند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان البرز افزود: مجموع کل  موارد بستری شامل ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز ۱۶ هزارو ۵۴۹  نفر بوده که از این تعداد  ۱۶ هزار و ۵۱۱ نفر مورد قطعی مثبت  و بستری بوده اند. 
فتحی با بیان اینکه در حال حاضر  تعداد ۴۵۱ نفر شامل موارد ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد  ۱۸۵  نفر بیمار قطعی کووید 19 می باشند. 
سرپرست دانشگاه عنوان کرد: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۶۰۰ نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی  استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۱۰۴مورد در بیمارستان ها بستری شده اند .
فتحی با اشاره به اینکه تعداد ۱۱۳ بیمار بستری شده جوان و پایین تر از سن پنجاه هستند تصریح کرد: تعداد بیماران بستری شده بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۲۱  نفر رسید. 
وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۶ بیمار کووید 19 جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به   ۱۰۳۴ نفر رسید .
فتحی در پایان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۵هزار و ۵۵ نفر  از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه  طی ۲۴ ساعت گذشته  ۴۹نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
  https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday