باشگاه خبرنگاران/ مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان کرمان گفت: بیش از سه هزار سبد غذایی به ارزش پنج میلیارد ریال از محل موقوفات و بقاع متبرکه در قالب طرح شمیم حسینی در دهه اول محرم، تهیه و میان نیازمندان توزیع شد.

حجت الاسلام علی جلالی، مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان از اجرای طرح شمیم حسینی در استان کرمان خبر داد و ابراز کرد: طرح شمیم حسینی در بقاع متبرکه استان کرمان از سوی ادارات اوقاف و با حمایت مشارکت‌های مردمی برگزار شد.
وی افزود: در دهه اول محرم امسال بیش از ۳ هزار سبد غذایی، ۱۵ هزار اقلام بهداشتی، ۳۰ هزار پرس غذای گرم در قالب طرح شمیم حسینی بین نیازمندان استان توزیع شد.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با اشاره به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت دستور العمل های بهداشتی به همت برگزار کنندگان برنامه‌های عزاداری اباعبدالله الحسین علیه السلام، بیان کرد: بالغ بر۱۴ هزار و ۷۰۰ عدد ماسک و مواد ضدعفونی به اعتباری بالغ بر۲۷۰ میلیون ریال به هیأت‌های مذهبی تحویل شد.
جلالی تصریح کرد: همچنین ۳۰ هزار و ۷۰۰ پرس غذای گرم به ارزش ۳ میلیارد ریال بین نیازمندان توزیع شد.
وی افزود: تهیه و توزیع ۷۰۰ سبد غذایی به ارزش پنج میلیارد ریال به همت خیران استان کرمان در بین نیازمندان، از اقدامات موثر این طرح بود.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان، خرید ۸ هزار قلم بهداشتی با اعتباری بالغ بر ۲۹۰ میلیون ریال از اقدامات دیگر خیران برشمرد و گفت: پایه و اساس طرح شمیم حسینی، حمایت از نیازمندان بود که با لطف خداوند متعال و همیاری خیرین به بهترین نحو محقق شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar