ایرنا/ مدیر اورژانس پیش بیمارستانی کبودراهنگ گفت: مرجع قضایی برای یکی از مزاحمان تلفنی این مجموعه ۶ ماه حبس تعزیزی پیش‌بینی کرد.

داوود مرادی، مدیر اورژانس پیش بیمارستانی کبودراهنگ اظهار کرد: این متهم به خاطر ایجاد مزاحمت برای اورژانس کبودراهنک به قطع یک هفته ارتباط تلفنی همراه با اخطار کتبی محکوم شد، همچنین در زمینه حبس تعزیزی هم جزای نقدی ۱۸ میلیون ریال جایگزین ۶ ماه حبس صادر شد.
وی بیان کرد: پرونده دو متهم در زمینه مزاحمت تلفنی در دستگاه قضایی کبودراهنگ تشکیل شده که این پرونده‌ها در دست بررسی و اقدام است.
مدیر اورژانس پیش بیمارستانی کبودراهنگ در ادامه از بالا بودن آمار مزاحمان تلفنی انتقاد کرد و گفت: با وجود اطلاع‌رسانی به منظور اشغال نکردن خطوط ۱۱۵ به منظور ارائه خدمات بهتر و سریع تر به شهروندان، اما مواردی از مزاحمت‌های تلفنی در ساعات شبانه روزی مشاهده می‌شود.
مرادی اضافه کرد: تداوم این وضعیت باعث افزایش فرسودگی شغلی کارکنان شد و برخی مواقع گزارش های نادرست و حضور تیم‌ها در ماموریت‌های کاذب موجب صرف انرژی و وقت بی رویه شده درحدی که به انجام ماموریت‌های واقعی خلل وارد می کند.
وی توضیح داد: در هر ۲۴ ساعت به‌طور میانگین ۷۰ تا ۸۰ مورد تماس با ۱۱۵ این شهرستان حاصل می‌شود که از این تماس‌ها حدود ۴۵ درصد منتهی به ماموریت شده و ۱۵ درصد برای مشاوره پزشکی و ۴۰ درصد مزاحم تلفنی است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today