باشگاه خبرنگاران/ رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: حفظ امنیت شغلی و روانی افشاگران و گزارشگران فساد از مهمترین اولویت‌های دستگاه قضایی هرمزگان است.

علی صالحی، رئیس کل دادگستری هرمزگان در نشست سازمان بسیج طلاب سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان بر استفاده از ظرفیت طلاب و روحانیون در گسترش صلح و سازش و احیای حقوق عامه تاکید کرد.
وی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری بین سپاه امام سجاد(ع) و دادگستری استان هرمزگان در قالب طرح مصلحین خانواده، افزود:با توجه به اینکه طلاب و روحانیون از جایگاه و مقبولیت اجتماعی ویژه‌ای برخوردارند، می‌توان با ارجاع برخی از پرونده‌ها به این عزیزان در قالب هسته‌های تخصصی از توانمندی آن‌ها در راستای تحقق صلح و سازش استفاده کرد.
رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: بسیج طلاب همچنین می‌تواند با معرفی حقوقدانان حوزه علمیه در اجرای موفقیت آمیز طرح هر مسجد یک حقوقدان تاثیرگذار باشد.
صالحی افزود: هماهنگی و همدلی علما و روحانیون با دستگاه قضایی هرمزگان نویدبخش تحقق دستاورد‌های بزرگ برای اصلاح امور، احیای حقوق عامه و حل مشکلات مردم است.
وی با تاکید بر حمایت قاطع دستگاه قضایی هرمزگان از افشاگران فساد، گفت: حفظ امنیت شغلی و روانی افشاگران و گزارشگران فساد از مهمترین اولویت‌های دستگاه قضایی است.
در این نشست نمایندگان مجمع بسیج طلاب استان هرمزگان نیز از عملکرد جهادی و تحول گرایانه دستگاه قضایی به ویژه در حوزه مبارزه با فساد و ارتقای شاخص عدالت اجتماعی تقدیر و تشکر کردند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today